ROCKWOOL DLA DOMU

 

Warto OCIEPLAĆ!

Decyzja o ociepleniu domu jest jedną z kluczowych w procesie jego budowy, ponieważ przekłada się na perspektywę wielu lat jego użytkowania. Dobre ocieplenie to w konsekwencji niższe rachunki. To właśnie od rodzaju i ilości zastosowanego ocieplenia w dużej mierze zależy ich wysokość. Może nie przemawiać do nas różnica w rocznych kosztach ogrzewania wysokości 1500 zł, ale jeżeli weźmiemy pod uwagę perspektywę 30 lat użytkowania oraz wzrost cen energii, powinniśmy myśleć o oszczędnościach rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. Mało kto ma świadomość, że koszty ogrzewania domu w okresie 30 lat często przekraczają połowę ceny jego wybudowania.

Warto ocieplać wełną skalną!

Warto ocieplać!
Wełna skalna ROCKWOOL jest sprawdzonym materiałem ociepleniowym, który znakomicie spełnia swoje podstawowe zadanie – izoluje termicznie. Jednak wełna skalna, dzięki zastosowanym surowcom oraz odpowiedniemu procesowi produkcji, oferuje równocześnie wiele dodatkowych korzyści. Dobrze wykonana izolacja z wełny skalnej zapewni Wam komfort, bezpieczeństwo i jest doskonałą inwestycją na długie lata. Dlaczego? Dzięki jej unikalnym zaletom! Wełnę ROCKWOOL warto wybrać, ponieważ jest:

 

NIEPALNA

Wełna ROCKWOOL wytwarzana jest ze skał, dzięki czemu jest niepalna, odporna na temperatury do 1000°C i nie rozprzestrzenia ognia. Wpływa to na podniesienie poziomu bezpieczeństwa pożarowego całego domu.

WYCISZAJĄCA

Skalna wełna ROCKWOOL znacząco zmniejsza hałasy dochodzące z zewnątrz. Ponieważ płyty z wełny skalnej szczelnie przylegają do elementów konstrukcji budynku, eliminują szczeliny, przez które przedostają się hałasy. Dzięki odpowiedniej, włóknistej strukturze i dużej gęstości wełna skalna ROCKWOOL znakomicie redukuje dźwięki uderzeniowe oraz powietrzne.

TRWAŁA

Skalna wełna ROCKWOOL to trwały materiał, który zachowuje swoje właściwości przez długie lata. Ogranicza straty ciepła i utrzymuje komfort termiczny wnętrz przez cały rok, zapewniając zmniejszenie wydatków na ogrzewanie zimą i na chłodzenie latem.

 

 

Toprock
Super

Megarock
Plus

Firerock

Superrock
.

Rockmin
Plus

Frontrock
MAX E

Rocksonic
Super

DOCIEPLANIE PODDASZY
I BUDYNKÓW

W bogatej ofercie znajduje się pełna gama materiałów izolacyjnych z wełny mineralnej oraz płyt z mineralnej wełny szklanej pokrytych welonem z włókna szklanego. Dzięki tym produktom mogą Państwo dowolnie budować ocieplenie oraz izolację akustyczną w swoich domach. Poszczególne grupy produktów służą odpowiednio do: ocieplania i izolacji termicznej dachów, poddaszy i stropodachów, izolacji akustycznej ścianek działowych oraz ocieplania elewacji budynków.

climowool to ponadto:

  • Długoletnie doświadczenie na międzynarodowym rynku.
  • Własne zakłady produkcyjne.
  • Dystrybucja wełny oparta na rozwiniętej sieci centrów logistycznych.
  • Dostawa pod dowolny adres w Polsce w ciągu 48 godzin.
  • Indywidualne podejście do każdego Klienta.
  • Partnerskie relacje z Klientem.

 

 

Dach Skośny
Szklana DF33

Ścianka Działowa
Szklana TW1-E

Dach Skośny
Mineralna DF35

Dach Skośny
Mineralna DF1