Współpraca się opłaca – kolejna edycja programu partnerskiego Hurtowni Rosbud

Kolejna edycja programu partnerskiego dla wykonawców

Hurtownia Budowlana Rosbud od samego początku działalności stawiała na najwyższej klasy towary, ponadprzeciętną obsługę klienta oraz pełne wsparcie partnerów, z którymi współpracujemy.

Na przestrzeni lat staraliśmy się sprostać wymaganiom wykonawców, aby zachęcić ich do współpracy partnerskiej. Dzięki doświadczeniom, które dokładnie analizowaliśmy postanowiliśmy wprowadzić program partnerski, który opiera się na klarownych zasadach.

Wychodzimy ponad podziały i chcemy zaoferować Wam czystej postaci partnerstwo. Zdajemy sobie sprawę jak ciężko jest znaleźć skład, bądź hurtownie, która prócz filozofii "sprzedać" wyznaję też tą drugą, czyli "dać coś od siebie". Hurtownia Budowlana ROSBUD od wielu lat kojarzona jest przede wszystkim ze znakomitą jakością oferowanych produktów, ale również z wysokim poziomem obsługi i fachowości.

Podejmując z nami stałą współpracę otrzymujesz nasze pełne wsparcie. Trzy proste zasady "SPOTKAJMY SIĘ, USIĄDŹMY, POROZMAWIAJMY". Proste i każdemu znane, ale jednak nie do końca respektowane. Chcemy stanowić dla Was partnera, który na każdym etapie realizacji inwestycji jest do Waszej dyspozycji. Specjalnie dla Was drodzy specjaliści przygotowaliśmy szereg zasad i praw, którymi się kierujemy.

 

 

 

Krótko o programie partnerskim Rosbud

Zasady, na których opiera się nasz program lojalnościowy nie odbiegają od tych, które można spotkać w sklepach, na stacjach benzynowych etc. 

Program jest kierowany do wykonawców, którzy zechcą podjąć współpracę z Hurtownią Budowlaną Rosbud. Każdy zakup produktów z jednej z kategorii objętych programem lojalnościowym dostarcza punktów. 

Gromadzenie punktów to główny filar w programie lojalnościowym. Za punkty otrzymane w ramach zakupów w naszej hurtowni można otrzymać nagrody rzeczowe, wycieczki i wiele innych nagród i udogodnień. To wykonawca decyduje na co chce przeznaczyć swoją pulę punktów. 

Wkrótce pojawią się nasze katalogi, w których będą zawarte szczegółowe informacje dotyczące punktacji, premiowanych produktów, nagród i zasad. 

Zapraszamy wszystkich wykonawców!

Co zyskujesz dzięki współpracy z firmą ROSBUD?

  • PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Program lojalnościowy stworzony jest w oparciu o nabywanie konkretnych marek i ich linii produktowych w zamian za gratyfikację , która jest odroczona w czasie. Wykonawca gromadzi punkty zgodnie z tabelą punktacji zawartą w katalogu programu lojalnościowego. W dowolnej chwili może wykorzystać punkty, aby nabyć nagrody. Lista dostępnych nagród oraz ich wartości punktowych zawarta jest w katalogu programu lojalnościowego. Punkty mogą być wymienne na złotówki w uzasadnionych przypadkach.

  • UBIÓR ORAZ WYPOSAŻENIE – Gadżety reklamowe

Wykonawcy, którzy podjęli z firmą ROSBUD trwałą współpracę opartą na trwałej więzi otrzymują w ramach dobrej współpracy wyposażenie oraz ubiór dla swoich pracowników. W ramach wyposażenia są to metrówki, ołówki drobne narzędzia ułatwiające prace, ale dzięki którym wykonawca nie ponosi dodatkowych kosztów. W przypadku szczególnie trwałej i mocnej więzi oferujemy wykonawcom solidniejsze premiowanie w postaci np. mieszarek etc.

  • WSPARCIE TECHNICZNO-PRAKTYCZNE PRZEDSTAWICIELA

Do dyspozycji wykonawcy, który decyduje się na trwałą współpracę z firmą ROSBUD jest oddelegowany przedstawiciel, który pozostaję w stałym kontakcie z wykonawcami. Służy im pomocą, wsparciem oraz ew. transportem potrzebnych materiałów na teren prowadzonych prac przez wykonawców.

  • LISTA PROMOWANYCH WYKONAWCÓW

Jeżeli wykonawca decyduje się na podjęcie stałej i solidnej współpracy zostaje on zaciągnięty na listę polecanych i rzetelnych wykonawców firmy ROSBUD. Taki wykonawca jest szczególnie polecany inwestorom oraz przysługuje mu pełne wsparcie ze strony formy ROSBUD w postaci korzyści zawartych w niniejszej liście. Przysługują mu również dodatkowe rabaty na pewne grupy produktowe, których nie otrzymują pozostali wykonawcy

  • WSPARCIE SZKOLENIOWE

Wykonawca pozostaje pod ciągłą opieką firmy ROSBUD, nawet poza sezonem budowlanym. Organizowane są spotkania oraz szkolenia praktyczno-teoretyczne z producentami oraz z zespołem wyszkolonych techników, którzy zapewniają najwyższe standardy wykonania projektów. Szkolenia są organizowane dla wykonawcy oraz jego pracowników.