STYROPIAN DLA WYMAGAJĄCYCH

Energooszczędna termoizolacja od piwnicy po sam dach

Austrotherm oferuje szeroką gamę produktów do termoizolacji. Technologia produkcji gwarantuje dokładność i stabilność wymiarów, równość kątów, doskonałą spoistość i jednorodność materiału. Wszystkie nasze wyroby podlegają zakładowej kontroli produkcji zgodnie z europejskim systemem oceny zgodności.

Styropian EPS (polistyren ekspandowany) to materiał stosowany do termoizolacji ścian, dachów, stropów, podłóg w budynkach mieszkalnych, biurowych, szkołach, szpitalach i tym podobnych obiektach.

Różowy XPS (polistyren ekstrudowany) to termoizolacja spełniająca wszystkie wymagania stawiane izolacji w ekstremalnych warunkach pracy, pod różnymi obciążeniami. Ich cechą charakterystyczną jest bardzo duża wytrzymałość na ściskanie.

Fasadowe Profile Powlekane (FPP) to wyroby przeznaczone do kształtowania elewacji jako gzymsy, profile podparapetowe, wokółokienne i drzwiowe. Dzięki dowolności kształtów można je stosować zarówno w budownictwie tradycyjnym, jak i przy rewitalizacji obiektów zabytkowych.

Austrotherm UNIPLATTE to nowoczesny wyrób znajdujący zastosowanie w aranżacji obiektów Wellness, Spa i łazienek. Jego zaletą jest możliwość dowolnego kształtowania powierzchni.

Austrotherm EXPERT to płyty produkowane z polistyrenu ekspandowanego w technologii agregatowej, stosowane do izolacji ciplnej elementów konstrukcji budynku przede wszystkim stykających się z gruntem, np. cokołów, ścian fundamentowych.

domek2014

EPS 042
FASSADA

EPS 033
FASSADA THERMA

EPS 040
FASSADA

EPS 038
Dach-Podłoga

EPS 031
Dach-Podłoga

EPS 038
FASSADA SUPER

EPS 037
Dach-Podłoga

CIEPŁA STRONA DOMU

GENDERKA to w 100% polska firma kojarzona na rynku jako marka której siłę stanowi rzetelność, konsekwencja, a przede wszystkim jakość. To marka Polskiego styropianu ceniona nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Ekspansję na rynki zagraniczne firma GENDERKA rozpoczęła uruchamiając w 2007 roku produkcję w jej pierwszym Zakładzie w Oradei na terenie Rumunii.

Stawiając na jakość wysoko podnieśliśmy poprzeczkę wymagań przede wszystkim wobec samych siebie. Wszystkie nasze zakłady zostały wyposażone w laboratoria badawcze, umożliwiające bieżące badania wyrobów na każdym etapie produkcji. Robimy tak, bo wiemy, że jakość życia to suma składowa jego elementów. Każdy z nas stara się, aby wszystkie fragmenty go otaczające tworzyły harmonijną i dopasowaną całość. Najważniejszymi w naszym życiu osobami, wydarzeniami i sytuacjami zajmujemy się osobiście, troszczymy się, dbamy o nie. W innych sprawach zdajemy się na specjalistów, ludzi, którzy poświęcili się danemu, konkretnemu zagadnieniu, zgłębiając jego szczegóły i dochodząc w nim do perfekcji. Naszą misją jest dostarczenie najwyższej jakości styropianu. Wiemy, że jest to tylko niewielki fragment otaczającego nas świata, ale jemu poświęciliśmy się i doszliśmy w nim do perfekcji. Siła jakości naszych produktów ma źródło w pasji tworzenia, która charakteryzuje każde nasze działanie. Można to stwierdzić poznając nas bliżej, do czego Państwa zachęcamy.

genderkaaa

EPS 045
Elewacja Uni

EPS 038
Fasada MAX

EPS 040
Dach-Podłoga

EPS 042
Elewacja

EPS 033
Fasada Extra ECO

EPS 040
Fasada

EPS 031
Fasada Extra PLUS

EPS 038
Dach-Podłoga