ROSBUD – Hurtownia Budowlana – Twoja pomocna dłoń w każdej inwestycji. ROSBUDuj swój świat!

Firma ROSBUD - Hurtownia Budowlana powstała w 1999 roku. Początkowo zajmowaliśmy się świadczeniem usług ciesielsko – dekarskich. Dziś obok wykonawstwa, głównym podmiotem działalności firmy jest sprzedaż pokryć dachowych , oraz materiałów budowlanych . W naszej firmie kładziemy nacisk na jakość, co sprawia, że grono naszych klientów systematycznie się powiększa. 
 
ROSBUD - Hurtownia Budowlana, dostarcza najwyższej jakości materiały do kompleksowej budowy domów. Specjalizujemy się w produktach do budowy dachu, ścian (oraz ich ocieplenia), w kostce brukowej oraz w ogrodzeniach systemowych.
 
Pozwól nam bezpłatnie wykonać kosztorys a przekonasz się czemu tak prężnie się rozwijamy. Wszelkie oferowane przez nas pokrycia dachowe i inne produkty posiadają aprobaty techniczne oraz gwarancję. Od 16.08.2011r. uczestniczymy w programie Rzetelna Firma.
 
RosBud wspiera społeczności lokalne oraz inicjatywy z zakresu kultury, oświaty i sportu. Czujemy się odpowiedzialni za nasze otoczenie i środowisko. W strategii rozwoju firmy uwzględniamy interesy społeczne, dzięki temu możemy aktywnie uczestniczyć w przedsięwzięciach istotnych dla naszego środowiska. Dzielimy się naszym sukcesem, wiedzą i doświadczeniem.